Reprezentanci Polski w polfinalach plywackich ME
13.12.2013

Do dzisiejszych porannych eliminacji podczas ME w plywaniu przystapila piatka naszych reprezentantów - Alicja Tchorz, Aleksandra Urbanczyk, Anna Dowgiert i Kacper Majchrzak Radoslaw Kawęcki.

Najlepiej zaprezentowała sie Urbanczyk, ktora na 50m stylem motylkowym uzyskala 4.czas zas Dowgiert byla 12.Kawęcki po wczorajszym zlocie na 200m grzbietem dzis w eliminacjach na dystansie czterokrotnie krotszym byl 11.Taka samą lokate na 100m zmiennym zajela Alicja Tchorz zas pozycje wyze elimiacje na 100m kraulem.

Jedynie w sztafecie 4x50m zmiennym nie powiodlo sie Polakom, gdzie zostali zdyskwalifikowani.