Wpadnij na mecz i poczuj atmosferę Mistrzostw!

Spot reklamowy Radio Zet

Takiego meczu jeszcze nie było! Przyjdź i zobacz w akcji piłkarzy, którzy walczyli w biało-czerwonych barwach na Mundialu
w Niemczech (2006) oraz Japonii i Korei Południowej (2002).
Już 8 czerwca 2014, na  PEPSI ARENIE, zawodnicy Reprezentacji Polski Fundacji Kibica pod wodzą  Jerzego Engela  zmierzą się
z najlepszymi piłkarzami Pierwszej Ligi.
Młodość spotka się więc z doświadczeniem! Przeciwko sobie staną byli reprezentanci naszego kraju na czele z Maciejem Żurawskim
i Jackiem Krzynówkiem, oraz ich młodsi koledzy, którzy niebawem stanowić będą o sile naszej drużyny narodowej.

Nie czekaj, już teraz sprawdź program imprezy i kup bilet na to niepowtarzalne wydarzenie.

Szeroka kadra Reprezentacji Polski Fundacji Kibica:
Dudek Jerzy, Majdan Radosław, Kowalewski Wojciech, Kłos Tomasz, Żewłakow Michał, Hajto Tomasz, Bąk Jacek, Zieliński Jacek, Bosacki Bartosz, Andrzej Juskowiak, Rząsa Tomasz, Kiełbowicz Tomasz, Krzynówek Jacek, Bąk Arkadiusz, Murawski Maciej, Świerczewski Piotr, Karwan Bartosz, Kosowski Kamil, Szymkowiak Mirosław, Żurawski Maciej, Frankowski Tomasz, Żewłakow Marcin,Mięciel Marcin.

A może samo kibicowanie Ci nie wystarcza? Sprawdź co zrobić, aby z nami zagrać!

Organizator:                                                                            Patronat honorowy:

Sponsor:                                         Partnerzy:

Sponsor techniczny: