Ubezpiecz się z nami za 9 zł!

Dla naszych klubowiczów przygotowaliśmy coś specjalnego.

Tylko z nami możesz ubezpieczyć się

od NNW za 9 zł, wysyłając SMS!

Pozbądź się zbędnych formalności

i zaoszczędź czas – dołącz do Fundacji Kibica.

Jak skorzystać?

• Wyślij sms o treści: ubezpieczenie.numer_karty, pod numer 79657 (9zł + VAT)
  • Ubezpieczenie będzie aktywne od następnego miesiąca kalendarzowego przez cały kwartał!

Fundacja Kibica współpracuje z 33 Związkami Sportowymi wdrażając program wsparcia finansowego dla rozwoju danej dyscypliny. Wprowadza szereg innowacyjnych rozwiązań w tym m.in.: ubezpieczenia sportowe (via SMS), atrakcyjne produkty finansowe dla osób zaangażowanych w sport, systemy biletowe i  komunikacji z kibicami. Udostępnia narzędzia on-line do organizacji turniejów oraz lig. Proponuje rozbudowany program partnerski i sklep internetowy ( w przygotowaniu) obsługujący wszystkie dyscypliny sportowe.