Zamów Kartę Kibica, a nasza Fundacja dofinansuje Twój karnet do ponad 2200 obiektów sportowych w całej Polsce. Dzięki nam możesz korzystać m.in.: z basenów, siłowni i fitnessu dwa razy w tygodniu, w cenie 79 zł/miesiąc!

Jak skorzystać?

- zapisz się do Fundacji Kibica wypełniając powyższy formularz i wyrabiając Kartę Kibica w cenie 25 PLN

- zakup MultiKarnet Kibica w cenie 79 zł

- czekaj na powitalnego smsa od OK  System,  który zawiera:

• OK PIN (wymagany do jednorazowej rejestracji na terminalu OK podczas wizyty w obiekcie, w którym weryfikacja Użytkowników prowadzona jest właśnie poprzez terminal OK (informacja znajduje się przy opisie obiektu)
  • hasło i login do konta na stronie www.oksystem.pl
  • informację od kiedy MultiKarnet Kibica będzie aktywny

Fundacja Kibica i OK System nawiązało współpracę w 2013 roku.  W jej zakresie proponują wstęp do ponad 2200 obiektów sportowych w całej Polsce. MultiKarnet Kibica umożliwia korzystanie z rozbudowanego wachlarza usług obejmujących sport i rekreację oraz odnowę biologiczną.