Wybory na Miss Kibiców to nie tylko wspaniała przygoda. To także wartościowe nagrody, możliwość spotkania gwiazd z pierwszych stron gazet i oczywiście splendor w środowisku sportowym.

Jeśli to właśnie Twoją głowę zdobić będzie korona Królowej Kibiców weźmiesz udział w imprezach z udziałem naszej Fundacji. Staniesz się także twarzą ogólnopolskich akcjach społecznych i kampaniach reklamowych Fundacji Kibica. Co więcej...

...otrzymasz:

-Dwie wejściówki na Finał Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014,

-Dwie wejściówki na mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014 na Stadionie Narodowym,

-Voucher na 3 dniowy pobyt w hotelu Comfort Express w Świebodzinie,

-Koszulka z podpisami reprezentantów Polski w piłce nożnej,

-Dres drużyny Fundacji Kibica,

Zorganizujemy dla Ciebie: