Szymon Ciesielski Mistrzem Świata U-23
06.08.2013

Reprezentant Polski do lat 23 – Szymon Ciesielski - mistrzem świata w wędkarstwie spławikowym.

Zawody w kategorii U-23, odbyły się tydzień temu we Francji. A dokładnie w Brittany Region – Reux. Miejsce okazało się dla nas bardzo szczęśliwe, ponieważ nasz młody wędkarz pokonał całą czołówkę i zajął pierwsze miejsce, zdobywając tytuł Mistrza Świata!

Nie sposób pominąć faktu, że drużyna w składzie Wojciech Wysocki (KW Traper Siedlce, Okręg macierzysty Opole), Mikołaj Geisler (Nadnotecki Klub Sportowy, Okręg macierzysty – nadnotecki),  Stanisław Skorzyński  (WKS Trabucco Lozko Tarnobrzeg, Okręg macierzysty - Tarnobrzeg), Szymon Ciesielski (klub FIUME Wrocław, okręg macierzysty – Zielona Góra), Maciej Białdyga (OKW Katowice, okręg macierzysty - Katowice) zajęła wysokie 5. miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dominika Maciejewska