Jako Fundacja działająca z myślą o integracji rynku sportowego nie możemy zapominać o jego najmłodszych uczestnikach. Chcemy również wnieść trochę radości w życie dzieci, na których marzenia i rozwój sportowy są bardzo ograniczone środki.

Wspólnie z Ambasadorami, Partnerami projektu i dzięki osobom, które zechcą licytować sportowe  gadżety, zdobędziemy fundusze na zorganizowanie letniego wypoczynku dla podopiecznych domów dziecka.

Finansowanie „wakacji na sportowo” otrzymają te domy dziecka, w których znajdą się laureaci wyłonieni przez fundacyjne jury oraz partnerów akcji.

Liczba turnusów będzie zależała od ilości środków finansowych zgromadzonych podczas licytacji. Jeden turnus obejmuje:

•  zakwaterowanie w hotelu ComfortBiznes Pruszków ***;
  •  wyżywienie w hotelowej restauracji;
  •  zajęcia sportowe na obiekcie MKS Znicz Pruszków;
  •  spotkania ze znanymi osobistościami ze świata sportu;
  •  zajęcia sportowe z zakresu różnych dyscyplin.

Jeśli chcecie wesprzeć nasza inicjatywę – skontaktujcie się z nami!

Kontakt:

Dominika Maciejewska