Fundacja Kibica poszukuje osób na stanowisko manager lokalny ds. promocji.

Celem działań kandydata będzie popularyzacja idei Fundacji Kibica w lokalnym środowisku sportowym, z uwzględnieniem wszystkich dyscyplin sportowych. Propozycja współpracy skierowana jest do osób, które interesują się sportem oraz chciałyby promować główne zadania Fundacji Kibica.

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

• pozyskiwanie osób do Klubu Kibica
  • popularyzacja korzyści wynikających ze współpracy z Fundacją
  • popularyzacja narzędzi jakie Fundacja udostępnia Klubom i Kibicom
  • pozyskiwanie partnerów do programu Partnerskiego
  • współpraca z Klubami Sportowymi ze swojego obszaru działania
  • inicjowanie działań prosportowych i prospołecznych

Zapewniamy bezpłatne szkolenia, pokrycie kosztów noclegów i wyjazdów na szkolenia, uczestnictwo w imprezach sportowych i nie tylko, udział w wyjazdach zagranicznych.

Przebieg procesu rekrutacji:

1. Osoba zainteresowana współpracą zapoznaje się z warunkami określonymi w umowie. Umowa do pobrania PDF

2. Wyłącznie drogą meilową, na adres praca@fundacjakibica.pl.Kandydat wysyła zgłoszenie: CV wraz z listem motywacyjnym oraz oświadczenie o akceptacji zakresu obowiązków i zapisów umowy o współpracy (np. skan podpisanej umowy).

3. W tytule wiadomości kandydat wpisuje miejscowość, w jakiej chce działać.

5. Drogą telefoniczną przekazywana jest informacja zwrotna o rozpoczęciu współpracy