Masz lekkie pióro, charyzmę a przy tym interesujesz się sportem? Być może moglibyśmy zainteresować Cię współpracą. W ramach stażu dziennikarskiego w Fundacji Kibica spotkasz się z rozbudowanymi projektami, sportowcami z pierwszych stron gazet oraz ludzi odpowiedzialnymi za osiągnięcia polskich sportowców.

Damy Ci warsztat, damy Ci wiedzę, ale przede wszystkim damy medium. Publikuj swoje materiały na www.fundacjakibica.pl w zakładkach przeznaczonych dla danej dyscypliny oraz w zaprzyjaźnionych portalach i magazynach.

Zaryzykuj. Twoje spojrzenie się liczy!

Wymagania:

- rzetelność, punktualność, inicjatywa, samokrytycyzm (ale nie przesadny)

- umiejętność pisania angażujących tekstów

- zainteresowanie sportem i merytoryczne podejście do poruszanego tematu

- dyspozycyjność co najmniej 8h w tygodniu

- własny sprzęt, na którym powstaną teksty warte Pulitzera

Oferujemy:

- płatny staż w organizacji, która na co dzień dokonuje niemożliwego

- 3 miesiące wyzwań i nie małej satysfakcji

- warsztaty z regularnie publikującymi dziennikarzami sportowymi

- medium w postaci własnej strony internetowej oraz możliwość publikacji zewnętrznych

- możliwość przedłużenia współpracy