Akcja Żyję z pasją. Wspieram mój Klub - Sportowy Cash Back, skierowana jest do kibiców i sympatyków wszystkich dyscyplin – osób oczekujących coraz lepszej infrastruktury sportowej oraz wyników polskich zawodników.

Celem podjętych działań jest zainicjowanie ruchu, w ramach którego to Kibice mają realny wpływ na rozwój dyscyplin i klubów, z którymi są związani. Pamiętając o swojej sportowej pasji mogą umożliwić finansowanie najważniejszych aktywności ulubionego klubu. Bez własnych wydatków, odnosząc jednocześnie osobiste profity.
Wystarczy, że podczas codziennych zakupów lub odwiedzin miejsc należących do programu Fundacji Kibica skorzystają z systemu Sportowego Cash Back’u ®.

Propozycja nie tylko przynosi wymierne korzyści osobom, które przystąpią do programu, ale przede wszystkim nie wymaga prawie żadnego wysiłku od uczestników. Nie trzeba pamiętać o noszeniu ze sobą żadnej specjalnej legitymacji czy karty członkowskiej. Wystarczy zwykła karta płatnicza Visa lub Mastercard, kilka kliknięć w Internecie na początek i wszystko gotowe.

Na czym polega Sportowy Cash Back?

Z każdej płatności w punkcie partnerskim, część środków przekazywana jest Klubowi, a część wraca do płacącego w postaci punktów. Transakcja nie jest ani o grosz droższa, a uczestnictwo nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Żeby wszystko działało nienagannie, przygotowaliśmy system, który z jednej strony sprawnie dzieli środki podczas płatności, z drugiej dba o zachowanie tajemnicy bankowej i wszystkich reguł nowoczesnej i bezpiecznej bankowości.

Zyskują zatem:

• Kibice, którzy prócz wsparcia swojego Klubu zbierają punkty, które mogą wymieniać na nagrody;
  • Klub, który dzięki Kibicom zyskuje dodatkowy kanał finansowania swojej działalności;
  • Punkty Partnerskie, czyli sklepy, hotele, restauracje i instytucje usługowe, które przystępując do programu, zachęcają sympatyków klubowych do robienia zakupów właśnie u nich.

Legenda pojęć:

Kibic – osoba, której dobro klubu nie jest obojętne; może to być każdy, zarówno czynnie kibicująca jak i osoba w ogóle nie zaangażowana w codzienne życie klubu.

Punkt Partnerski – każdy podmiot handlowy, usługowy etc., który przystąpi do Projektu Sportowy Cash Back ® i w którym będzie można wspierać swój klub, płacąc używając karty płatniczej. Dany punkt musi podpisać umowę z Fundacją Kibica.

Karta płatnicza – każda karta (debetowa, kredytowa), która umożliwia płacenie w punktach Partnerskich. W Sportowym Cash Backu ® honorujemy wszystkie karty, niezależnie od banku, który je wydał !