Fundacja Kibica daje możliwość korzystania z bezpłatnego narzędzia pozwalającego osobom aktywnie uprawiającym sport umawiać się na spotkania, zakładać swoje drużyny, ligi sportowe i rywalizować z innymi.

Zorganizuj turniej dla znajomych i nie tylko! Narzędzie poprowadzi Cię przez cały proces tworzenia nowego turnieju.

- wyznacz datę rozpoczęcia i zakończenia zmagań, oraz termin zgłoszeń i miejsce gdzie turniej się odbędzie

- zdefiniuj zasady rozgrywania turnieju

- określ minimalną i maksymalną liczbę uczestników, oraz ewentualne opłaty za udział

- dodaj możliwość zdobywania nagród dla zwycięzcy/ów

- czekaj na chętnych uczestników i przeprowadź profesjonalny turniej!