Sklep internetowy dla wszystkich dyscyplin.

Portal Fundacji Kibica to nie tylko serwis informacyjny i liga kibiców. Za naszym pośrednictwem, fani sportu będą mieli możliwość zakupu produktów i gadżetów sportowych. Oprócz przedmiotów i atrakcji oferowanych przez Fundację Klubu Kibica Reprezentacji Polski, będzie można zakupić gadżety z niemal wszystkich dyscyplin i związków sportowych. To znakomite miejsce łączące tak wiele dyscyplin w jednym miejscu.

Kibice dostaną możliwość korzystania z rozbudowanego modułu zakupowego, proponującego wybór wysokiej jakości artykułów z logo drużyn, związków sportowych oraz produktów dedykowanych!

Nie czekaj, wejdź do sklepu, wybierz ulubioną dyscyplinę i znajdź cos dla siebie!