Co zrobić by zwiększyć liczbę gości w Twoim hotelu? To proste! Współpracuj z nami.

Przyłącz się do prosportowej akcji Fundacji Kibica. Wypełnij deklarację, a drzwi Tojego hotelu otworzą się dla ponad 1.500.000 nowych klientów.

W ramach programu:

• każdy z Twoich gości, który podczas pobytu wypełni formularz rejestracyjny zakładając Konto Kibica, w ramach podziękowania otrzyma 50 złotowy bon na usługi gastronomiczne lub hotelowe   w Twoim obiekcie. Bon finansowany jest przez Fundację Kibica.
  • po założeniu Konta Kibica, klient otrzyma personalizowaną Kartę Kibica o wartości 25 zł (za darmo) wraz ze wszystkimi przywilejami   z nią związanymi.

Dodatkowo i bezpłatnie!

Osoby aktywne, które zadeklarują w formularzu rodzaj uprawianej aktywności fizycznej oraz utrzymają aktywne konto w Raiffeisen Polbank, otrzymają karnety na zajęcia sportowe (w tym: siłownie, korty   i baseny) do wykorzystania na terenie całej Polski.

Co należy zrobić?

Skontaktuj się z nami by:

• otrzymać formularz rejestracji, materiały informacyjne i promocyjne;
  • otrzymać tytuł Partnera polskiego sportu i miejsce na naszej stronie internetowej;
  • przystąpić do programu rabatowego Fundacji Kibica i zyskać jescze więcej w ramach tych samych działań!

Więcej informacji udziela:
e-mail: program.partnerski@fundacjakibica.pl

Wizualizacja materiałów do pobrania i wzór umowy partnerskiej: