Kartę Kibica może zdobyć każdy, kto zapisał się do Fundacji Kibica.

Jak to zrobić?

- Kup kartę w czasie rejestracji, w cenie 25 zł,

- lub załóż Konto Kibica i otrzymaj Kartę za darmo!

Czym jest Karta Kibica?

Karta jest w pełni spersonalizowana – znajdują się na niej podstawowe dane (imię, nazwisko, pesel), możesz zamieścić zdjęcie i wybrać dyscyplinę, której kibicujesz!

A co najważniejsze…

Karta uprawnia Cię do szeregu zniżek w ramach programu rabatowego i może być biletem wstępu na imprezy sportowe!

Ponadto, tylko posiadacze Karty Kibica mogą korzystać z ofert, które Fundacja przygotowuje specjalnie dla swoich członków.