Kibicujesz polskim sportowcom?

My również! I dlatego prawdziwym kibicom dajemy fory.

Dzięki naszej współpracy z Raiffeisen Polbank zyskujecie możliwość skorzystania ze specjalnej oferty konta osobistego, a wraz z nim dostęp do szeregu korzyści oferowanych wyłącznie dla entuzjastów sportowych emocji.

Jak skorzystać?

• Zarejestruj się w Fundacji Kibica wypełniając wszystkie wymagane pola
  • Zaznacz opcję: „Tak, chcę przystąpić do Fundacji Kibica, otrzymać bezpłatną Kartę Kibica oraz założyć Konto Kibica w Raiffeisen POLBANK. Wyrażam zgodę na kontakt przedstawiciela Banku drogą telefoniczną.”
  • poczekaj na kontakt banku drogą telefoniczną i podpisz umowę przywiezioną przez kuriera
  • korzystaj ze Sportowo Najlepszego Konta Kibica, Super Bonusów i Premii sportowej, które dla Ciebie przygotowaliśmy

Szczegóły na raiffeisenpolbank.com/konto-kibica