• Rejestracja

Aby stać się Członkiem Fundacji Kibica musisz się zarejestrować. W tym celu naciśnij przycisk „Rejestracja” znajdujący się w prawym górnym rogu naszej strony.

Następnie wypełnij formularz rejestracyjny. Pamiętaj żeby przed wypełnieniem formularza zapoznać się z regulaminem naszego serwisu.

• Graj

Żeby rozpocząć grę przy pomocy naszego serwisu przejdź do zakładki Graj. Uzupełnij nazwę swojego miasta/miejscowości, a następnie wybierz dyscypliny w których chcesz rywalizować.

• Drużyna

Po wybraniu dyscyplin najwyższa pora na założenie, lub dołączenie do drużyny. Wybierz najpierw zakładkę „Mój Profil” (1), a następnie z menu bocznego wybrać - „Drużyna” (2).

Jak widzisz masz do dyspozycji dwie opcje: założenia własnej drużyny, lub dołączenia do już istniejącej.

• Rozgrywki

Kiedy posiadamy już własną drużynę możemy wziąć udział w regularnych rozgrywkach w postaci Ligi. Rozgrywki toczą się w obrębie Twojego miasta, a zwycięzca zostaje liderem w danym mieście. W tym celu należy wejść w zakładkę „Mój Profil” (1), a następnie z menu bocznego wybrać - „Rozgrywki” (2).

Jak widzisz masz do wyboru rozgrywki toczące się w Twoim mieście. Jeżeli Twoja drużyna spełnia normy ligowe po naciśnięciu w przycisk „Dołącz” rozpoczniesz grę w lidze.

• Kontrolka

Przełączaj się pomiędzy dyscyplinami za pomocą prostej nawigacji, którą zawsze znajdziesz w prawej części naszej strony.

• Obiekty

Wybierz zakładkę „Obiekty” z głównego menu. Znajdziesz tutaj wyszukiwarkę obiektów sportowych na których możesz rozgrywać swoje pojedynki. Po wybraniu dyscypliny, typu obiektu i miejsca w którym chcesz je odnaleźć naciśnij przycisk „Szukaj”.

Znalezione obiekty pojawią się na mapie jak również w tabeli znajdującej się poniżej mapy.