Polityka Prywatności

1. Fundacja Kibica dokłada wszelkich starań w celu ochrony prywatności Użytkowników serwisu internetowego dostępnego pod adresem www.fundacjakibica.pl (dalej jako: „Serwis”). W związku z tym publikujemy dokument wyjaśniający zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach Serwisu.
  2. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Kibica z siedzibą przy ulicy Żurawia 43 lok. 116-122, 00-680 Warszawa, , zarejestrowana w rejestrze stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej oraz w rejestrze przedsiębiorców, prowadzonych przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000430403, (dalej jako: „Administrator Serwisu”).
  3. Dane osobowe użytkowników Serwisu („Użytkownicy”) przetwarzane są przez Administratora w celu prowadzenia Serwisu, zapewnienia sprawnego jego funkcjonowania, obsługi reklamacji, jak również w celu dokonywania przez Użytkowników zgłoszeń on-line w inicjatywach organizowanych przez Administratora.
  4. Dane osobowe podane przez Użytkowników w procesie rejestracji, udostępniane są osobom trzecim w ograniczonym stopniu. Pozostali Użytkownicy widzą na profilu login i miasto Gracza. Pozostałe informacje są ukryte. Użytkownik sam decyduje czy chce, aby inne dane były widoczne dla innych uczestników rozgrywek organizowanych przez Graczy za pośrednictwem Serwisu.
  1. Rejestracja w Serwisie to dobrowolna decyzja każdego Użytkownika.
  2. Przy rejestracji do Serwisu, umożliwiającej korzystanie z większości dostępnych usług, wymagane jest podanie przez Użytkownika następujących danych osobowych:  imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, numer PESEL, adres e-mail, telefon oraz w zależności od preferencji Użytkownika informację o wybranej przez niego dyscyplinie sportowej i przynależności do danego Związku sportowego wiek. Dodatkowo automatycznie pobierane są dane: adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki oraz typ systemu operacyjnego.
  3. Administrator wymaga podania danych osobowych przez Użytkownika przede wszystkim w celu rejestracji konta, ale również aby zapobiec problemom mogącym zakłócić prawidłowe funkcjonowanie Serwisu, identyfikacji osób odwiedzających Serwis, sprawdzania uprawnień dostępu do konkretnych usług i zasobów Serwisu czy informowania o bieżących zmianach i nowościach w Serwisie.
  1. W przypadku uzyskania zgody Użytkownika, jego dane osobowe mogą być przetwarzane przez Administratora również w celach marketingowych, w tym w celu kierowania informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przez Użytkownika adres e-mail.
  2. Serwis zapewnia wszystkim użytkownikom przekazującym jakiekolwiek swoje dane osobowe, realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883), w tym prawo wglądu do przekazanych danych osobowych, prawo żądania aktualizacji i inne. W każdym momencie w serwisie, po zalogowaniu do swojego konta można zmodyfikować swój profil Użytkownika oraz dane kontaktowe.
  3. Administrator będzie informował Użytkowników o ewentualnych zmianach w niniejszej polityce prywatności przez informacje na stronie głównej Serwisu.
  5. Administrator Serwisu przykłada wszelkich starań w celu zapewnienia bezpieczeństwa i poufności danych osobowych zarejestrowanych w Serwisie i w związku z tym stosuje odpowiednie środki techniczne.