Pierwsza Liga Bydgoska
: 0
: 20
:
Piłka nożna. W rzeczywistości grają dwie drużyny po 10 zawodników + bramkarz. Mecz trwa 2 x 45 minut. Zwycięża drużyna która zdobędzie więcej bramek. Możliwy remis. Dopuszcza się 3 zmiany w meczach o stawkę oraz ustaloną liczbę zmian w meczach towarzyskich. Gracz otrzymuje jedną wykluczającą z g... Piłka nożna. W rzeczywistości grają dwie drużyny po 10 zawodników + bramkarz. Mecz trwa 2 x 45 minut. Zwycięża drużyna która zdobędzie więcej bramek. Możliwy remis. Dopuszcza się 3 zmiany w meczach o stawkę oraz ustaloną liczbę zmian w meczach towarzyskich. Gracz otrzymuje jedną wykluczającą z gry czerwona kartkę albo dwie żółte, które składają się na czerwoną i również wykluczenie. W naszym Serwisie, grają dwie drużyny, które same ustalają czas gry i ilość zawodników grającą w każdej z nich. Ilość zmian w meczu również elastycznie ustalana przez uczestników. Gracz otrzymuje jedną wykluczającą z gry czerwona kartkę albo dwie żółte, które składają się na czerwoną i również wykluczenie. Wygrywa drużyna która zdobędzie więcej bramek w całym meczu. 3 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis. Gracz otrzymuje do swojego prywatnego rankingu taką samą ilość punktów. Dodatkowe punkty rankingowe otrzymują zawodnicy za strzelane bramki oraz zawodnicy wskazani jako "zawodnik meczu", za żółte i czerwone kartki ranking jest pomniejszany. Za gola otrzymujemy 1 punkt. Za „zawodnik meczu” 5 punktów zaś -5 punktów za kartkę czerwoną i -1 punkt za kartkę żółtą. Dwie żółte kartki to jedna czerwona więc za nie otrzymujemy -5 punktów. Drużyny grają dowolną ilość spotkań z dowolnymi przeciwnikami, na takich zasadach jakie z każdym ustalą. Zwycięża drużyna która zdobędzie największą ilość punktów na koniec sezonu. Początek i koniec sezonu są z góry sztywno wyznaczonymi datami. Dopóki nie zostanie osiągnięty limit drużyn w lidze może do niej zgłosić się każdy. Od tego momentu może on przystąpić do rozegrania w lidze meczu. Po rozegraniu pierwszego meczu oficjalnie jest dołączony do ligi. Zasada ta nie dotyczy pierwszych pięciu drużyn - one automatycznie po zgłoszeniu zostają oficjalnie dołączone do ligi.