Znamy program Zimowych Igrzysk Olimpijskich
24.07.2013

Znamy juz program Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Dzięki temu wiemy, kiedy do rywalizacji przystąpią nasi łyżwiarze.

 

Program został zatwierdzony przez Komitet Organizacyjny, zbliżających się wielkimi krokami zawodów. Walka o medale w łyżwiarswie szybkim rozpocznie się w Adler Arenie 8 lutego. Konkurencją tego dnia będzie bieg na 5000 m. Tydzień później, 15 lutego, panowie powalczą na dystansie 1500 m. Natomiast panie, zmierzą sie w tej samej konkurencji dzień później. Decydujące starcia w wyścigach drużynowych, będą miały miejsce 22 lutego. Igrzyska potrwają do 23 lutego, i właśnie na ten dzień, zaplanowany został finał hokeja na lodzie.

 

Dominiika Maciejewska

źródło: www.pzls.pl

 

Na tej stronie korzystamy z tzw. ciasteczek (ang. cookies) które umożliwiają korzystanie z zaawansowanych funkcji naszego serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody na korzystanie z ciasteczek, powinieneś wyłączyć odpowiednią funkcję w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie z naszego serwisu oznacza zgodę na przechowywanie ciasteczek na Twoim komputerze.

Kontakt