Chcesz zwiększyć obroty? Pozyskać nowych Klientów? Zyskać dostęp do dodatkowych możliwości reklamy?
29.09.2016

Zostań Partnerem Programu Sportbonus!

Sportbonus to nowatorski program multi-partnerski, którego celem jest pozyskiwanie środków na rozwój Klubów sportowych, poprawę infrastruktury, szkolenie młodzieży oraz zaangażowanie Kibiców w współdecydowanie o losach Klubu.

Uczestnik Programu robiąc codzienne zakupy w Punktach Partnerskich, gromadzi środki dla wybranego Klubu oraz siebie (mechanizm „cash-back”).  Zyskuje również możliwość decydowania na co należy przeznaczyć zebrane fundusze.

Co zyskuje Partner Programu?

1. Zwiększenie obrotu poprzez pozyskanie nowych, lojalnych klientów.
  2. Utrzymanie obecnych klientów i zwiększenie ich aktywności zakupowej
  3. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy, która wspiera rozwój sportu.
  4. Dodatkową możliwość promocji na internetowej platformie programu Sportbonus.
  5. Wyróżnienia się na tle konkurencji, konkurowanie o Klienta na zupełnie innej płaszczyźnie niż walka cenowa.

Przystąpienie do Programu Sportbonus jest bezpłatne, nie wymaga dodatkowych nakładów na sprzęt ani ingerencji w system kasowy Partnera.

Ruszamy już 22 października 2016 z Wisłą Płock.

Aby dowiedzieć się więcej – wypełnij formularz lub zadzwoń na numer telefonu:  506 770 786

•