Turniej Mikołajkowy z Reprezentacją Polski
07.11.2013

Niespełna trzy tygodnie po powołaniu Reprezentacji Polski Fundacji Kibica w ramach akcji Gramy dla młodych mistrzów odbędzie się Mikołajkowy Turniej dla Domów Dziecka. Na hali widowiskowej MZOS Znicz Pruszków, 24 listopada 2013 r. podopieczni domów dziecka – wyłonieni wcześniej w konkursie – staną na płycie boiska ramię w ramię z biało-czerwonymi.

Turniej ma charakter charytatywny. Uczestnicy spotkają się ze swoimi idolami, którzy brali udział w międzynarodowych rozgrywkach lub na co dzień byli związani z prestiżowymi klubami.

Dla najmłodszych możliwość rozgrywania meczów z byłymi kadrowiczami to zawsze wielkie emocje, radość             i satysfakcja. Jednak ma to także niebagatelne znaczenie w procesie wyłaniania młodych talentów, o które miałaby zadbać Fundacja Kibica. Grając wraz z dziećmi, zawodowi piłkarze będą mieć doskonałą okazję, by przyjrzeć się ich zachowaniu na boisku i prezentowanym umiejętnościom.

Do eliminacji zostaną zaproszone domy dziecka z całej Polski. Turniej poprzedza konkurs, w którym ochotnicy muszą zademonstrować swoje zdolności. Utrwalone w wybranej formie, zostaną poddane ocenie przez Kibiców na kontach Fundacji w mediach społecznościowych. Bohaterowie filmów i zdjęć, które zbiorą najwięcej pozytywnych opinii zostaną zaproszeni do udziału w Mikołajkowym Turnieju.

To jednak dopiero początek przygody dzieci, które wezmą udział w tym wydarzeniu. Fundacja Kibica zamierza ufundować dla nich obozy sportowe za każde 15.000 zarejestrowanych użytkowników serwisu www.fundacjakibica.pl. W ten sposób Organizator akcji ponownie składa przyszłość polskiego sportu               w odpowiedzialne ręce fanów piłki nożnej oraz wszystkich sympatyków aktywności fizycznej.

Piłkarze zaangażowani w projekt, podejmując wyzwania od rywali, mają zwracać uwagę opinii publicznej i kibiców na wyrównanie szans wśród najmłodszych. Nie mniej ważne jest jednak kreowanie właściwych postaw poprzez kontakt Młodych Mistrzów z byłymi reprezentantami. 

Zapraszamy na stronę Reprezentacji: reprezentacja.fundacjakibica.pl 

Galeria:

Na tej stronie korzystamy z tzw. ciasteczek (ang. cookies) które umożliwiają korzystanie z zaawansowanych funkcji naszego serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody na korzystanie z ciasteczek, powinieneś wyłączyć odpowiednią funkcję w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie z naszego serwisu oznacza zgodę na przechowywanie ciasteczek na Twoim komputerze.

Kontakt