Konkurs: Zagraj razem z Reprezentacją Polski Fundacji Kibica
02.12.2013

 Widząc duże zainteresowanie imprezami z udziałem Reprezentacji Polski Fundacji Kibica postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim rejestrującym się u nas fanom sportu. Ogłaszamy konkurs, w którym nagrodami będą m.in. powołania do drużyny na kolejnej imprezie. Tym sposobem, choć Turniej Mikołajkowy zakończył się 24 listopada, kibice ciągle będą mogli wesprzeć inicjatywę gry dla Młodych Mistrzów oraz zyskać niepowtarzalną szansę stanięcia w szranki ze swoimi idolami. 

Turniej Mikołajkowy spełnił większość celów jakie przed nim stawialiśmy. Wśród podopiecznych domów dziecka udało się wyłonić kandydaów na Młodych Mistrzów. Sprzedały się także niemal wszystkie dostępne bilety na imprezę. Nie udało się jednak sprostać wyzwaniu jakie postawiliśmy przed kibicami. Liczba 30 tys. osób zarejestrowanych na stronie www.fundacjakibica.pl nie została osiągnięta, ale nasza deklaracja tycząca się finansowania obozów dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych wciąż jest aktualna.

Kibice nie zawiedli. Dziś mamy świadomość tego, że to my daliśmy im za mało czasu. Postanowiliśmy, że do końca grudnia tego roku, fani sportu ciągle mogą dokonywać rejestracji na naszej stronie by wesprzeć sportowo domy dziecka. W chwili gdy osiągniemy 30.000 zarejestrowanych użytkowników, sfinansujemy 2 obozy sportowe dla dzieciaków, które pokazały co potrafią podczas Turnieju Mikołajkowego – powiedział Bartosz Kwiatkowski, prezes Fundacji Kibica.

By zachęcić kibiców do działania organizujemy konkurs. Główną nagrodą będzie koszulka z podpisami wszystkich zawodników, którzy wzięli udział w Turnieju Mikołajkowym. Na koszulce znajdują się autografy niemalże całej Kadry Polski, która zakwalifikowała się do finałów na Mistrzostwach Świata w Korei w 2002 roku. Nie trzeba być kibicem piłki nożnej by docenić wartość takiej pamiątki. Ponad to zwycięzca otrzyma powołanie do drużyny Fundacji podczas kolejnej imprezy z udziałem byłych Reprezentantów.

Nie zamierzamy kończyć akcji wspierającej utalentowane dzieci. Skoro w pomysł uwierzyli byli Reprezentanci Polski, to jesteśmy przekonani, że kibice także mogą to zrobić. Każda rejestracja na naszej stronie, będzie przybliżała domy dziecka, z którymi współpracujemy do bogatych programowo obozów sportowych. Mamy nadzieję, że uda nam się zdążyć jeszcze przed feriami zimowymi – kończy Kwiatkowski.

Na tej stronie korzystamy z tzw. ciasteczek (ang. cookies) które umożliwiają korzystanie z zaawansowanych funkcji naszego serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody na korzystanie z ciasteczek, powinieneś wyłączyć odpowiednią funkcję w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie z naszego serwisu oznacza zgodę na przechowywanie ciasteczek na Twoim komputerze.

Kontakt